Home » Rolety w zakładach z elektroniką

Rolety w zakładach z elektroniką

Poniżej przedstawiam, dlaczego firmy które zajmują się elektroniką, powinny zainwestować w rolety w swoich biurach i zakładach. Dotyczy to małych zakładów naprawczych, biur projektowych, a także hal fabrycznych, w których wytwarzane są elementy. Montaż rolet pozwoli na osiągnięcie wielu korzyści, które przedstawię w tym artykuł. Do najważniejszych zalet należą:

Ochrona przed naświetleniem: Wiele komponentów wytwarzanych w zakładach jest światłoczuła. Dotyczy to zarówno układów scalonych, które poza obudową muszą pozostawać w idealnie sterylnych warunkach, zabezpieczone nie tylko przed kurzem, ale także przed światłem. Naświetlenie podobnie jak w przypadku kliszy fotograficznej wpływa na zmianę parametrów znajdujących się na płytce tranzystorów, a to sprawi, że wytwarzany element stanie się bezużyteczny. Idealną metodą do regulacji oświetlenia w miejscu pracy jest właśnie roleta, która pozwala na precyzyjną regulację ilości oświetlenia jakie dopływa do pomieszczeń. Szczególne znaczenie ma to w przypadku miast położonych w centrum Polski, takich jak Łódź, które leżą na równoleżniku który jest dobrze oświetlony i do którego promienie słoneczne docierają mocniej niż do miast na przykład leżących na zachodzie kraju.

Zabezpieczenie przed włamaniami: Zawsze istotne dla każdego zakładu. Elementy można zabezpieczyć przed zastosowaniem antywłamaniowych zestawów Rolety Łódź, których sforsowanie jest bardzo trudne i które przyciągnie uwagę na potencjalnego złodzieja. Kolejnym, nawet według mnie ważniejszym elementem ochrony jaki zapewni roleta jest zabezpieczenie przed kradzieżą własności intelektualnej, czyli planów i projektów jakie znajdują się na terenie zakładu. Szczególnie firmy elektroniczne oraz z branży IT muszą liczyć się z tym zagadnieniem, ponieważ wszędzie tam gdzie wymyśla się nowe rzeczy, jednocześnie stwarza się okazję dla konkurencji, aby ukradła nasze plany i koncepcje. Sam patent nie wystarcza, najlepiej zabezpieczyć się przed włamaniem, zwłaszcza jeżeli budynek położony jest na parterze i niepożądany intruz może się łatwiej do niego dostać.

Efektowny wygląd biur: Ma on dwie zalety. Dzięki zastosowaniu interesujących osłon okiennych, możemy osiągnąć efekt udanego wystroju wnętrz, jaki sprawi, że biuro będzie dobrze postrzegane przez klientów i będziemy czym mieli pochwalić się odwiedzającym. To z kolei sprawi, że mamy większą okazję zdobyć jakieś ciekawe propozycje albo rozszerzyć istniejącą współpracę. Nie ma co ukrywać, że nasza firma będzie oceniana także po wyglądzie, a odpowiednie zasłony będą świadczyły o naszym zaangażowaniu. Może się nawet trafić sytuacja, że odwiedzający nas klient – prezes innej firmy z którym współpracujemy, może być fanem rolet albo żaluzji i wtedy poznając systemy zasłon okiennych będziemy od razu mieli przewagę w dyskusji i pozytywnie i miło go zaskoczymy.

Comments are closed.